Kurumsal

izmir osgb

İzmir Evrensel, 2014 yılında 2 ortakla kurulmuştur. 2013 yılında Evrensel Belgelendirme adı altında yola çıkan firmamız akrediteli kalite belgeleri vermiş; İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlığı yapmıştır. Firmamız, 2014 yılında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetki Belgesi alarak bütün enerjisini İş Sağlığı ve Güvenliği alanına aktarmaya karar vermiştir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetki Belgesini alan firmamız, bütün tehlike gruplarına hizmet vermektedir.. İzmir Evrensel, işini seven, sektöre değer veren kadrosuyla uzun soluklu bir yola çıkmıştır. Bu yolun ne kadar özen gerektirdiğinin bilincinde; titiz, disiplinli, güler yüzlü hizmeti yıllarca sunabilmeyi İzmir Evrensel ailesi olarak ümit etmekteyiz.


İzmir Evrensel
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic. Ltd. Şti.

VİZYON, MİSYON

  • Hedef:
  • İzmir Evrensel, ulusal alanda sürekli daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren tüm konu ve konularda rekabet edebilecek seviyede güçlü temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

  • Vizyon:
  • Dönemin evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde daima ileriye doğru yol alırken, sektörün kalkınması ve toplumun refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

  • Misyon:
  • İşçi sağlık ve emniyetini daima ön planda tutmak, doğaya ve çevreye saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı mümkün kılmak, müşteri memnuniyetini artırmak, profesyonelliği yakalamak, güvenilirliği sağlamak, yeniliklere açık devamlı bir gelişme ve büyüme içinde olmaktır.

  • Öneri:
  • İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu 2012 yılında 50'den az çalışanı olan işletmeler için birçok reformu yasalaştırmış, işverene ve işçiye birçok sorumluluk yüklemiştir. Bu sorumlulukların bilincinde olduğunuz halde OSGB hizmet alımını erteleyerek kazaya davetiye çıkardığınızı unutmayın. "Önlemek, ödemekten daha ucuz ve insancıldır." sözünden hareketle tehlikeli ve çok tehlikeli sektörde yer alan işverenlerimizi konuya duyarlı olmaya çağırıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İŞİNİZİ RİSKE ATMAYIN. GELİN BİRLİKTE SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMINI OLUŞTURALIM.

Birçok işletmenin ve birçok işçinin her saniye içinde bulunduğu risk ortamını, titiz bir bir çalışma ile neredeyse ortadan kaldırabiliriz. İş kazalarının %80'inden fazlası işçinin kendi dikkatsizliğinden ve bilgisizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu durumu dikkate alacak olursak eğer kazaların %80'ini önlemek mümkün. İzmir Osgb olarak sunduğumuz hizmetlere lütfen göz atın.